Starší žákyně – DVA ZÁPASY = 6 BODŮ :-)

Holky vstoupily do podzimní části soutěže ukázkově. V prvním zápase 7. 9. 2019 proti PRAGA  byly děvčata střelecky při chuti J  hned v první minutě jsme se ujaly vedení na 1:0 . Kombinační hrou a důrazem jsme soupeřky přehrávaly. Podle toho vypadal také konečný výsledek ( i když trošku nečekaný J   ) v náš prospěch 8:0.

Druhý zápas tentokrát na domácí půdě proti děvčatům z Litic nebyl tak jednoznačný. Do vedení nás dostala hned v první čtvrtině Elda. Holky měly více ze hry, vybojovaly hodně šancí, jen chybělo trošku střeleckého štěstí. Ve 23min nás soupeřky potrestaly vyrovnávací brankou na 1:1. Vstřelený gol jako by nás úplně uspal J naštěstí krásným průnikem hned ve 27min odpověděla brankou znovu Elda na 2:1.  Tento výsledek jsme si udrželi až do konce zápasu.

Musím všechny moc pochválit za snahu, bojovnost, týmovost J Je vidět veliký posun, což nasvědčuje také tabulce pořadí. Dva zápasy, dvě výhry, první místo v tabulce J je tak dál holky 🙂