Turnaj Minibenjamínci U6 – Praha Slavia

Další víkendová, propršená neděle spojená s hokejem našich nejmenších Minibenjamínků je úspěšně za námi a my Vám přinášíme nejnovější příspěvek ze Slávie, kde se turnaj tentokrát konal. Mnichovice opět postavily 2týmy, kdy tým Mikešů, ve složení Kubík Vedral, Eda Dušek, Julinka Vacíková, Séba Vávra a Martin Cileček, vedl trenér Míra Vedral. 


Druhý tým Rytířů, ve složení Tomík Málek, Anička Kleinová, Míša Motlík a Barča Karásková, vedla trenérka Šárka Kleinová. 
Rytíři nastoupili k famózní hře jako druzí v pořadí, kdy gólové skóre otevřela Anička Kleinová, která měla dnes extra gólovou formu, v souboji s týmem Kbel. Skvělá spolupráce celého týmu měla na svědomí to, že všichni v turnaji skórovali, jako Češi proti Norsku v sobotním zápase MS, dokonce i Tomík, který hrál v obraně si pár gólů umístil do soupeřovi branky…:-), i Eda, půjčený od Mikešů, svou gólovou příležitost využil. Tým Rytířů inkasoval pouhé 4 góly, ale do soupeřových branek jich vstřelil rovných 14, hurrááá! Krásná práce!
Děkujeme za skvělou podporu fandících rodičů, že i v nepříznivém počasí své malé hokejisty statečně přivezli a v dešti je pustili hrát;-)!
Díky všem, kdo své děti v hokeji podporuje.